Restauracja "Finezja"

Finezja, słowo pochodzące z francuskiego, dawnego języka arystokracji – finesse. Synonim wykwintności, subtelności, delikatności, wytworności, a nawet precyzji. Nieprzypadkowo nasza restauracja została tak nazwana – każdy z powyższych przymiotników doskonale ją opisuje.

Przestrzeń, elegancja, styl i szyk. Są to pierwsze myśli, które przyjdą nam do głowy po przekroczeniu drzwi restauracji. Stoły przykryte białym obrusem, parkiet, różnokolorowe podświetlenie, piękne meble i wiele więcej „smaczków”, które sprawiają, iż czujemy tutaj komfort oraz satysfakcję. Na zdjęciach sala prezentuje się wspaniale, lecz fotografie nie są w stanie oddać niepowtarzalnego klimatu, za sprawą którego nawet „mała czarna” nie będzie taka sama jak w innych lokalach. Do dyspozycji gości jest także przestronny taras. Nic tak nie umila posiłku jak śpiew ptaków i świeże powietrze. Lokalizacja Hotelu Drohicki zapewnia ciszę i spokój, które umilą spędzony tutaj czas.

Dzięki bogatemu menu, nasze zmysły wzroku, smaku i węchu będą przeżywać prawdziwą ucztę. Ręczymy, że zakochasz się w tym miejscu, bo jak wiadomo – „przez żołądek do serca”. Oferujemy wykwintne dania, jak na przykład kacze udko z jabłkiem i pieczonymi ziemniakami, filet z okonia w sosie migdałowo-orzechowym czy też szczupak w śmietanie z ziemniakami po wiejsku. Brzmi kusząco? W naszej ofercie znajdują się także potrawy regionalne, desery (np. gruszka św. Heleny skąpana w czekoladzie) oraz wina i inne alkohole i wiele więcej.

Restauracja „Finezja” to idealne miejsce na romantyczną kolację, ważną uroczystość rodzinną czy spotkanie biznesowe. Każdy gość wyjdzie stąd zadowolony i na pewno będzie chciał tu jeszcze wrócić. Nasze usługi są na wysokim poziomie, gwarantujemy najwyższą satysfakcję!

Jeżeli powyższe argumenty nie przekonały Cię, zajrzyj do nas z czystej ciekawości – zobaczysz, że zmienisz zdanie! Do zobaczenia w „Finezji”! :)

 

Więcej informacji oraz wszelkie pytania proszę kierować pod nr. 85 655 05 43

Copyright © 2015 - Hotel Drohicki | Zajęczniki 117, 17-312 Drohiczyn | tel./fax:+48 85 655 05 43

Polityka prywatności dotycząca plików Cookies.