Bar "Bistro"

Nie masz pomysłu na wieczór? Jesteś właśnie w drodze i chcesz zjeść coś dobrego? Czy może po prostu chcesz urządzić imprezę?  Jeśli odpowiesz twierdząco na jedno z tych pytań – czytasz właściwy tekst! Jeśli nie, nic nie szkodzi, czytaj dalej, a zobaczysz, że się przekonasz ;-)

Hotel Drohicki zaprasza do skorzystania z oferty Bistro. Wchodząc po schodach, przekraczając próg wejściowy nasze oczy widzą piękną, a zarazem funkcjonalna salę. Przy ścianach umieszczone są stoły wraz z wygodnymi kanapami, a po prawej dominuje bar. Całość jest utrzymana w stylowy sposób: podświetlany sufit, jasne kanapy, drewno w połączeniu z chromem, ciekawie wyeksponowany bar oraz znajdujące się w nim alkohole.

Jednak styl nie oznacza braku funkcjonalności: możemy dostosować układ sali, by odpowiadał naszym oczekiwaniom. Potrzebujemy więcej miejsca na parkiecie? Nie ma problemu! Naszym zdaniem jednak miejsca brakować nie będzie, ponieważ w okresie wakacyjnym w Bistro organizowane były co piątek dyskoteki, które cieszyły się ogromną popularnością i każdy znalazł miejsce na parkiecie. Do naszej dyspozycji jest także przestronny taras z widokiem na rzekę Bug.

Nie możemy zapomnieć o najważniejszym zadaniu Bistro: to miejsce, gdzie możemy dobrze zjeść za przystępną cenę. Nasze żołądki zaspokoi bogate menu, które oferuje różnorodne dania, przekąski czy też napoje. Znajdziemy tutaj ofertę śniadaniową, syty obiad, przegląd ciast, słodkie napoje, kawa, herbata oraz alkohole – jeśli nie piwko lub „czysta”, to nasze podniebienia będą pieścić drinki. Dodamy, że takie drinki jak „Drohicki”, „Linia Mołotowa” czy też „Drohickie Orzeźwienie” lub „Lazurowy Bug” znajdziecie tylko u nas! Warto tutaj wspomnieć, iż oferujemy regionalne dania Podlasia, min. Kartacze.

Oferta naszego Bistro spełni oczekiwania każdego klienta. Dzięki miłej obsłudze, przestronnemu pomieszczeniu, bogatemu menu i przystępnym cenom spędzisz tutaj miło czas. A spędzić go można na wiele sposobów, od piwka z towarzystwem przy oglądaniu meczu czy na imprezie z okazji osiemnastych urodzin… Wymieniać można wiele i zapewniamy, iż spełnimy każdy wymóg.

Co tu więcej pisać – zapraszamy, a zobaczysz, że nie pożałujesz! ;)
Więcej informacji oraz wszelkie pytania proszę kierować pod nr. 85 655 05 43

Copyright © 2015 - Hotel Drohicki | Zajęczniki 117, 17-312 Drohiczyn | tel./fax:+48 85 655 05 43

Polityka prywatności dotycząca plików Cookies.